Duurzamer op reis
Inspiratiereis: Zuid-Engeland met de elektrische (huur)auto
Zuid-Engeland met de elektrische (huur)auto
Engeland - Autorondreis - 15 dagen
Bewuste keuzes
- Vervoer: ferry en een elektrische (huur)auto, rondreis met stops onderweg
- Accommodatie: waar beschikbaar met een laadpaal
- Bestemming: binnen Europa
- Activiteiten: wandelen en fietsen
Excursie: optioneel bij te boeken Heritage Pass
Zuid-Engeland is Engeland op zijn best! Van Kent, de ‘tuin van Engeland’ en de adembenemende Dorset Heritage Coast tot de historische stad Bath en de karakteristieke Cotswolds. In Somerset bevinden zich de heidevelden van Exmoor en de hoogvlakten van Sedgemoor en in Cornwall zijn nog volop sporen van de oude Kelten te vinden. Zuid-Engeland heeft het allemaal!
Highlights
• Middeleeuwse stadjes
• Historische kastelen
• Sissinghurst Castle & Gardens
• Dartmoor National Park
• Eden Project
• Land’s End
Beschrijving
Ontdek tijdens deze rondreis typische dorpjes, glooiende landschappen, dramatische kustlijnen, chique badplaatsen en steden met een rijke en ver teruggaande cultuur. Kortom… tijdens deze rondreis wordt u volledig verrast!
Deze reis is speciaal samengesteld voor het reizen met een elektrische auto. Het is ook mogelijk met het openbaar vervoer (de ferry en/of de trein) naar Engeland te reizen en een elektrische auto te huren.
Vraag uw reisadviseur om het dag-tot-dagprogramma en de routebeschrijving. De rijafstanden staan per dag vermeld en wij geven tips waar onderweg een stop ingepland kan worden om de auto bij te laden. De accommodaties zijn met zorg uitgezocht en beschikken over een oplaadpunt voor elektrische auto’s. Is het hotel of het oplaadpunt niet beschikbaar, dan zijn er alternatieve locaties in de buurt waar de auto (versneld) opgeladen kan worden.
Persoonlijke tips
- Combineer deze reis met een stedentrip Londen en bezoek ook eens de minder bekende plekken
- Verleng de reis tussentijds met een verblijf In Bristol. Laat de auto staan en fiets vanaf Bath over een voormalig treinspoor, nu schitterend fietspad, naar het bruisende Bristol. Deze “groene” stad met bijzondere architectuur en streetart is zeker de moeite waard om een paar dagen te blijven alvorens terug te fietsen naar Bath
- Bezoek in Bath het museum No1 Royal Crescent en lunch een traditionele “Bunn” bij Sally Lunn